OPIS ZAJĘĆ

FAT BURNING –  „Spalacz tłuszczu” jest niezwykle efektywnym treningiem pozwalającym spalić tkankę tłuszczową. Oparty na nieskomplikowanej choreografii wykorzystującej podstawowe kroki aerobiku, utrzymany na poziomie  średniej intensywności. Fat burning jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Fabryka Sylwetki -35BPU – są to zajęcia aerobiku o średniej intensywności, których głównym zadaniem jest kształtowanie trzech newralgicznych, kobiecych obszarów: brzucha, ud oraz pośladków. Jeżeli jesteś osobą początkującą, która chce rozpocząć przygodę z aerobikiem – BPU jest właśnie dla Ciebie. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla każdego bez względu na wiek, umiejętności taneczne czy wytrzymałość organizmu. Zaczynamy krótką rozgrzewką, następnie przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających, na koniec rozciągamy całe ciało. Przeważająca część zajęć przeznaczona jest na ćwiczenia siłowe mięśni brzucha, ud, bioder i pośladków. Umiarkowana intensywność zajęć wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia siłę mięśniową oraz powoduje zmianę kształtu i elastyczności mięśni.

Fabryka Sylwetki -19STEP AEROBIK – zajęcia wykorzystujące specjalny, plastikowy stopień tzw. step. Kroki oraz ćwiczenia wykonywane na stepie wyjątkowo intensywnie spalają tkankę tłuszczową i sprawiają, że zajęcia step aerobik są jednymi z najskuteczniejszych w walce z niechcianymi kilogramami. W związku z możliwością regulacji wysokości stepu, forma ta  przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Zajęcia mają charakter wytrzymałościowo-siłowy,bazują na podstawowych krokach i prostych układach choreograficznych. Doskonały terning wydolnościowy intensyfikujący spalanie tkanki tłuczowej ,uczący prawidłowej techniki i wzmacniający dolne partie mięśniowe.

maraton zumba finess

 

ZUMBA – zajęcia oparte na krokach fitness i krokach pochodzących z tańców latynoamerykańskich. Bardzo intensywne, energiczne zajęcia utrzymane w atmosferze zabawy. Na zajęciach wykorzystywane są m.in.: kroki salsy, merengue, mambo, cumbia itd. Przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

 

Fabryka Sylwetki -3

 

 

JUMPING FROG FITNESS NA TRAMPOLINACH – zajęcia odbywające się na specjalnych trampolinach fitness, niezwykle intensywne, angażujące wszystkie partie ciała człowieka, zajęcia mają charakter interwałowy; duża intensywność przeplata się  z intensywnością średnią co pozwala niezwykle skutecznie spalić tkankę tłuszczową.

Reklamy