INSTRUKTORZY

 

JOANNA SOBOTKA

Fabryka Sylwetki -23Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją fitness. Licencjonowana Instruktorka fitness,  kulturystyki, odnowy biologicznej oraz aqua aerobiku. Z  wielu form aerobiku jej ukochaną jest Step Aerobik, w którym się specjalizuje. Jako instruktor fitness pracuje od 2011 roku. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów m. in. IFAA Step. Aktywność fizyczna jest jej pasją życiową, którą zaraziła się w podstawówce trafiając do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej. Od tamtej pory sport jest jej drogą do realizacji siebie. Wciąż aktywnie gra w siatkówkę i jako licencjonowany trener szkoli dzieci w tej dyscyplinie sportu.

JOANNA O SOBIE: „Aktywność fizyczna jest dla mnie sposobem na życie. Wybierając zawód postanowiłam, że będzie spełniał dwa kryteria. Po pierwsze to będzie to co kocham robić, a po drugie to będzie pożyteczne dla innych ludzi.  Dziś uważam, że wybrałam słusznie. Fitness jest nie tylko pożyteczny ale po prostu to fajne spędzanie czasu. W skrajnych przypadkach, których na swojej drodze już spotkałam dość sporo – fitness staje się nałogiem. Na szczęście najzdrowszym z możliwych.”

KAROL KURPIEWSKI 

Fabryka Sylwetki -5Licencjonowany Instruktor Jumping Frog – Fitness na Trampolinach. Jego kontakt ze sportem rozpoczął się od tańca towarzyskiego, który uprawiał z powodzeniem uzyskując klasę C. Podczas swojej kariery  tanecznej uczestniczył w niezliczonych szkoleniach i warsztatach oraz turniejach. Po jej zakończeniu postanowił zając się zarażaniem ludzi aktywnością fizyczną. Jego specjalnością jest Fitness na Trampolinach, podczas którego wyciska siódme poty z uczestniczek zajęć.