Grafik

GrafikFS

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA.

ZADZWOŃ 533 – 777 – 027

LUB NAPISZ DO NAS NA FACEBOOKUZnajdz

OPIS ZAJĘĆ PONIŻEJ:

BPU (Brzuch Pośladki Uda) – są to zajęcia aerobiku o średniej intensywności, których głównym zadaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie trzech newralgicznych, kobiecych obszarów: brzucha, ud oraz pośladków. Jeżeli jesteś osobą początkującą, która chce rozpocząć przygodę z aerobikiem BPU jest właśnie dla Ciebie. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla każdego bez względu na wiek, umiejętności taneczne czy wytrzymałość organizmu.

FAT BURNING (spalanie tkanki tłuszczowej)- zajęcia o wysokiej intensywności nastawione na bardzo intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje na zajęciach wysokiej intensywności, hektolitrów wylanego potu i wyzwań, te zajęcia są dla Ciebie.

STEP AEROBIK – zajęcia o dużej intensywności wykorzystujące specjalny, plastikowy stopień tzw. step. Kroki oraz ćwiczenia wykonywane na stepie wyjątkowo intensywnie spalają tkankę tłuszczową i sprawiają, że zajęcia step aerobik są jednymi z najskuteczniejszych w walce z niechcianymi kilogramami. Zajęcia step aerobiku są praktycznie dla każdego. Wystarczą jedne zajęcia, aby nauczyć się podstawowych kroków i móc uczestniczyć w pełni na zajęciach.

ZUMBA – zajęcia oparte na krokach fitness i krokach pochodzących z tańców latynoamerykańskich- przeznaczone dla każdego bez względu na stopień zaawansowania.

JUMPING FROG FITNESS NA TRAMPOLINACH – zajęcia odbywające się na specjalnych trampolinach fitness, niezwykle intensywne, angażujące wszystkie partie ciała człowieka, zajęcia mają charakter interwałowy; duża intensywność przeplata się  z intensywnością średnią co pozwala niezwykle skutecznie spalić tkankę tłuszczową

ZUMBA JUNIOR –  zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci (chłopców i dziewcząt) w wieku 4-10 lat. Zajęcia trwają 30 minut i oparte są o podstawowe kroki taneczne wykorzystywane również podczas klasycznych zajęć Zumba Fitness. Zajęcia urozmaicone są przez gry i zabawy dla dzieci, dzięki którym najmłodsi adepci fitness-u nie tracą zainteresowania zajęciami. Zumba junior rozwija koordynację ruchową dzieci, kształtuje poczucie rytmu, uczy współpracy w grupie rówieśniczej

Znajdz